Sociální komise AS FSV UK

Sociální komise AS FSV UK

Aktuálními členy Sociální komise AS FSV UK jsou:

  • Karel Höfer (IPS)

  • Jaroslav Ježek (ISS) - předseda komise

  • Libor Stejskal (ISS)

Zápisy ze zasedání komise

16. 3. 2016

Archiv


Členy Sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 04. 02. 2014 zvoleni Václav Pláteník (ISS), Vít Střítecký (IPS) a Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Předsedou komise byl na jejím ustavujícím zasedání zvolen Vít Střítecký.


______________


Členy Sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 14. 2. 2012 zvoleni David Emler (IMS), Josef Málek (IES) a Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Předsedou komise byl na jejím ustavujícím zasedání dne 13. 3. 2012 zvolen David Emler.


______________


Členy sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 9.února 2010 zvoleni Petr Jüptner (IPS), Vilém Novotný (ISS), Kristýna Onderková (IMS).


V doplňovacím kole byl členem Sociální komise za odbory zvolen PhDr. Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Ke dni 2.3.2010 rezignoval na svou funkci Petr Jüptner.


Dne 25.3. 2010 byla předsedkyní Sociální komise zvolena Kristýna Onderková.


Dne 8. 2. 2011 bylo složení komise aktualizováno takto: Vilém Novotný (ISS), Kristýna Onderková (IMS), PhDr. Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


25. 2. 2011

12. 10. 2010

13. 3. 2010

25. 3. 2010

_______________


Členy sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 11. března 2008 zvoleni Petr Jüptner, Malvína Krausz-Hladká a Jiří Szántó (všichni IPS).


Na zasedání komise dne 8. dubna 2008 byl jejím předsedou zvolen Petr Jüptner.


Na zasedání AS FSV UK dne 6. října 2009 byl do komise zvolen Daniel Bagge (IPS).



Zápisy ze zasedání komise

19. ledna 2009

8. dubna 2008





Sociální komise AS FSV UK

Sociální komise AS FSV UK

Aktuálními členy Sociální komise AS FSV UK jsou:

Zápisy ze zasedání komise

16. 3. 2016

Archiv


Členy Sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 04. 02. 2014 zvoleni Václav Pláteník (ISS), Vít Střítecký (IPS) a Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Předsedou komise byl na jejím ustavujícím zasedání zvolen Vít Střítecký.


______________


Členy Sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 14. 2. 2012 zvoleni David Emler (IMS), Josef Málek (IES) a Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Předsedou komise byl na jejím ustavujícím zasedání dne 13. 3. 2012 zvolen David Emler.


______________


Členy sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 9.února 2010 zvoleni Petr Jüptner (IPS), Vilém Novotný (ISS), Kristýna Onderková (IMS).


V doplňovacím kole byl členem Sociální komise za odbory zvolen PhDr. Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


Ke dni 2.3.2010 rezignoval na svou funkci Petr Jüptner.


Dne 25.3. 2010 byla předsedkyní Sociální komise zvolena Kristýna Onderková.


Dne 8. 2. 2011 bylo složení komise aktualizováno takto: Vilém Novotný (ISS), Kristýna Onderková (IMS), PhDr. Libor Stejskal (ZO VOS UK FSV).


25. 2. 2011

12. 10. 2010

13. 3. 2010

25. 3. 2010

_______________


Členy sociální komise byli na zasedání AS FSV UK dne 11. března 2008 zvoleni Petr Jüptner, Malvína Krausz-Hladká a Jiří Szántó (všichni IPS).


Na zasedání komise dne 8. dubna 2008 byl jejím předsedou zvolen Petr Jüptner.


Na zasedání AS FSV UK dne 6. října 2009 byl do komise zvolen Daniel Bagge (IPS).



Zápisy ze zasedání komise

19. ledna 2009

8. dubna 2008