Legislativní komise AS FSV UK

Legislativní komise AS FSV UK

Aktuálními členy Legislativní komise AS FSV UK jsou:

  • Michal Červinka (IES) - předseda komise

  • Ondřej Ditrych (IPS)

  • Jiří Kukačka (IES)

  • Jan Ludvík (IPS)

  • Vilém Novotný (ISS)

  • Tereza Svobodová (IMS)

  • Tomáš Weiss (IMS)

Archiv členů komise


Členové Legislativní komise ve volebním období 2014 - 2016:


Tereza Svobodová (IMS), Vilém Novotný (ISS), Ivo Koubek (IES) a Jiří Kukačka (IES), Tomáš Weiss (IMS).

Předsedkyní komise byla na jejím ustavujícím zasedání zvolena Tereza Svobodová.

_____________


Členy Legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 14. 2. 2012 zvoleni Lucie Litomiská (ISS), Vilém Novotný (ISS), Běla Plechanovová (IPS) a Tomáš Weiss (IMS).


Předsedkyní komise byla na jejím ustavujícím zasedání dne 23. 2. 2012 zvolena Běla Plechanovová.


_____________


Členy legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 9.února 2010 zvoleni Vilém Novotný (ISS), Tomáš Cahlík (IES), Igor Kytka (IKSŽ), Josef Málek (IES)


Dne 8. 2. 2011 bylo složení komise aktualizováno. Místo Igora Kytky nastoupil Michael Bereň (IKSŽ).


_____________


Členy legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 8. dubna 2008 zvoleni Filip Láb (IKSŽ), Jan Hlavsa (IES) a Tomáš Nigrin (IMS).





Legislativní komise AS FSV UK

Legislativní komise AS FSV UK

Aktuálními členy Legislativní komise AS FSV UK jsou:

Zápisy ze zasedání komise

25. 4. 2017

23. 3. 2017

15. 11. 2016

8. 11. 2016

4. 10. 2016 + příloha

5. 4. 2016

29. 2. 2016

Archiv zápisů ze zasedání komise

29.04.2014


10.05.2012

23.02.2012 - upraveno 07.03.2012

10.01.2012


13.12.2011

08.11.2011

04.03.2011


09.12.2010

04.11.2010

07.10.2010

06.05.2010

Archiv členů komise


Členové Legislativní komise ve volebním období 2014 - 2016:


Tereza Svobodová (IMS), Vilém Novotný (ISS), Ivo Koubek (IES) a Jiří Kukačka (IES), Tomáš Weiss (IMS).

Předsedkyní komise byla na jejím ustavujícím zasedání zvolena Tereza Svobodová.

_____________


Členy Legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 14. 2. 2012 zvoleni Lucie Litomiská (ISS), Vilém Novotný (ISS), Běla Plechanovová (IPS) a Tomáš Weiss (IMS).


Předsedkyní komise byla na jejím ustavujícím zasedání dne 23. 2. 2012 zvolena Běla Plechanovová.


_____________


Členy legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 9.února 2010 zvoleni Vilém Novotný (ISS), Tomáš Cahlík (IES), Igor Kytka (IKSŽ), Josef Málek (IES)


Dne 8. 2. 2011 bylo složení komise aktualizováno. Místo Igora Kytky nastoupil Michael Bereň (IKSŽ).


_____________


Členy legislativní komise byli na zasedání AS FSV UK dne 8. dubna 2008 zvoleni Filip Láb (IKSŽ), Jan Hlavsa (IES) a Tomáš Nigrin (IMS).